Instruktoři

Davídek – Vůdce kurzu

Ahoj,
říkají mi Davídek a jsem ze 4. přístavu v Praze. S oddílem děláme mnoho aktivit od vodních jako je plachtění a ČPVčka až po jeskyňaření. Dělám doktorát z informatiky na elektrotechnické fakultě na ČVUTu v Praze. U počítače trávím i spoustu volného času u mnoha her rozličných žánrů. Kromě toho hraju na kytaru, a chodím trénovat na rafty. Co ode mě můžete čekat na kurzu? Určitě nebudu ten, kdo vás bude brzo ráno budit a pokud se někde bude stát fronta na jídlo, určitě budu mezi prvními.
Velikost boty: 43-45 podle nálady

Žužu – zástupkyně

Benzín

Ahoj
Jsem Kapitán chlapeckého oddílu Žraloků z přístavu Slanečci Kolín, ve kterém jsem začal od vlčete. Vystudoval jsem elektro fakultu v Pardubicích a teď pracuji jako programátor v Kolínské firmě. Na skautu se mi líbí, že se tě snaží zdokonalit ve všech směrech ať se ti to líbí nebo ne a nešlape si jen jednu úzkou cestičku vpřed. Rád jsem tam kde se něco děje. Sedět na zadku mě nebaví. Poslední dobou mě baví voda, jak na kajaku, tak na plachetnici. Nebo si provětrat hlavu na motorce. Je jedno kolikrát spadnete, důležité je vstát. Na ČLK Seals ode mě můžete čekat, no vlastně asi cokoli.Velikost boty: 44 (asi)

Píšťalka

Jsem Píšťalka,
pocházím z 10. PVS Maják z Liberce, kde také pracuju jako logoped. Kromě toho si ráda sednu ke kytaře, dobré knížce, nebo skicáku a tužce. Na kurzu ode mě čekejte hlavně ptákoviny a to, že nikdy nezavřu pusu

Velikost boty: když vstávám 39, když jdu spát 40

Fižďa

Ahojky,
Moje jméno je Fižďa. V civilním životě se starám o zdraví dětiček všech věkových kategorií, od mimin až po dospěláky. V tom skautském se pohybuji už od roku 1990. Od malé žáby jsem prošla všemi výchovnými stupni, až jsem zakotvila v 16 letech u vedení oddílu vlčat. U toho jsem zůstala, až na roky studia a lékařské praxe, doposud. Absolvovala jsem ČLK SkVoKuLeČek, byla u prvních ročníků Námořní akademie. Poté co jsem odrostla, jsem si dodělala vůdcovské zkoušky bez kurzu a následně se vydala na Záchranářskou lesní školu – Seleška 2004, kde jsem opět zakotvila na nějakých 6 let. Dalším přístavem byla Kapitánská lesní škola 2010. V roce 2011 jsme v rámci ILŠ stáli za Lesním kurzem Drager. Pomáhám u KLŠVS a to by možná už stačilo.
Jsem modrá každým coulem a domovským přístavem je Maják Liberec.
Na ČLK Seals se budu se starat o vaše zdraví – tělesné a snad i duševní.

Velikost boty: 38

Zlato

Ahoj!
Jmenuji se Zlato a jsem z Českých Budějovic. Zde působím jako zástupkyně kapitánky 5.oddílu Stříbrné rybky. Většinu času ale aktuálně trávím v Praze, kde studuji fyzioterapii. Když mám čas lezu na stěně i skalách, čtu, běhám, plavu, zajímám se o čokoládu a hlavně vařím kafe v malé kavárničce. Na Sealsu ode mě můžeš čekat psychickou podporu, rukodělky a mnoho dalšího. Mám ráda dodržování termínů, takže každý kdo něco neodevzdá včas, se má na co těšit!
A velikost mé boty je 39.

Papi

Čenda

Nazdar, já jsem Čenda, čahoun v hnědý košili, žijící ve městě, ve kterém mají ten zámek za lesem. Absolvoval jsem RK Filia a ČLK Seals, který jsem přežil a zapustil kořeny. Jsem pro každou blbost, jsem totiž hračička, tady i normálně. Trochu se vyznám v IT a v grafice. Pokud jsou tvé záliby lezení nebo voda budeme si rozumět. Miluju mlíko a v žaludku mám asi tasemnici.

A velikost boty: prý je to taková menší kanoe