Instruktoři

Fižďa – Vůdkyně kurzu

Ahojky,
Moje jméno je Fižďa. V civilním životě se starám o zdraví dětiček všech věkových kategorií, od mimin až po dospěláky. V tom skautském se pohybuji už od roku 1990. Od malé žáby jsem prošla všemi výchovnými stupni, až jsem zakotvila v 16 letech u vedení oddílu vlčat. U toho jsem zůstala, až na roky studia a lékařské praxe, doposud. Absolvovala jsem ČLK SkVoKuLeČek, byla u prvních ročníků Námořní akademie. Poté co jsem odrostla, jsem si dodělala vůdcovské zkoušky bez kurzu a následně se vydala na Záchranářskou lesní školu – Seleška 2004, kde jsem opět zakotvila na nějakých 6 let. Dalším přístavem byla Kapitánská lesní škola 2010. V roce 2011 jsme v rámci ILŠ stáli za Lesním kurzem Drager. Pomáhám u KLŠVS a to by možná už stačilo.
Jsem modrá každým coulem a domovským přístavem je Maják Liberec.
Na ČLK Seals páchám roli vůdce, budu se starat o vaše zdraví – tělesné a snad i duševní. Mám pod palcem plánování kurzu a vymýšlím si různé ptákoviny, které ostatní uvedou do reality. Možná mě příliš neuvidíte, ale já o vás budu vědět.

Velikost boty: 38

Vítek – Zástupce vůdkyně kurzu

Ahoj, říkají mi Vítek,
pocházím z Prahy ze 103. oddílu Albatros, ale dneska už vlastně z klubu Přátelé Vatry v Libni. Více než oddílům se ale poslední roky věnuji rozvoji a fungování základny na Červené Hrádku u Sedlčan. Krom toho jsem kdysi pomáhal rozjet pár vzdělávaček… Tím co mě živí a baví zároveň je cestovka – vozíme lidi do Českých luhů a hájů na kolo a taky je rád průvodcuju a pak jiné i dál po světě… Mno a jinak rád sedím na kole, toulám se kdekoli, jde-li to pádluji, blbám na všemožných outdoorovkách, ale taky si rád něco dobrého přečtu či poslechnu.
Co ode mě můžete čekat na kurzu? Nedám vám nic zadarmo, vyznávám přesvědčení, že Junák je spolek výběrový, takže dle toho Vám to budu nabízet 😉 Jinak určitě dost fyzična co mi čas dovolí a v rámci historie i myšlenkové základy a porci duchovna. Vlastně mě potěší, i když mě budete nesnášet ale posunete se dál.Velikost boty: 42

Benzín

Ahoj
Jsem Kapitán chlapeckého oddílu Žraloků z přístavu Slanečci Kolín, ve kterém jsem začal od vlčete. Vystudoval jsem elektro fakultu v Pardubicích a teď pracuji jako programátor v Kolínské firmě. Na skautu se mi líbí, že se tě snaží zdokonalit ve všech směrech ať se ti to líbí nebo ne a nešlape si jen jednu úzkou cestičku vpřed. Rád jsem tam kde se něco děje. Sedět na zadku mě nebaví. Poslední dobou mě baví voda, jak na kajaku, tak na plachetnici. Nebo si provětrat hlavu na motorce. Je jedno kolikrát spadnete, důležité je vstát. Na ČLK Seals ode mě můžete čekat, no vlastně asi cokoli.Velikost boty: 44 (asi)

Davídek

Ahoj,
říkají mi Davídek a jsem vedoucí skautského oddílu Albatrosů ve 4. přístavu v Praze. S oddílem děláme mnoho aktivit od vodních jako je plachtění a ČPVčka až po jeskyňaření.
Studuji informatiku na elektrotechnické fakultě na ČVUTu v Praze. U počítače trávím i spoustu volného času u mnoha her rozličných žánrů. Kromě toho hraju na kytaru, a chodím trénovat na rafty.
Co ode mě můžete čekat na kurzu? Určitě nebudu ten, kdo vás bude brzo ráno budit a pokud se někde bude stát fronta na jídlo, určitě budu mezi prvními.
Velikost boty: 43-45 podle nálady

Píšťalka

Jsem Píšťalka,
pocházím z 10. PVS Maják z Liberce, kde funguju jako kapitánka oddílu žabiček. Ale většinu času trávím mluvením v Praze, studuju v ní totiž logopedii. Kromě toho si ráda sednu ke kytaře, dobré knížce, nebo skicáku a tužce.
Na kurzu ode mě čekejte hlavně ptákoviny a to, že nikdy nezavřu pusu  Velikost boty: když vstávám 39, když jdu spát 40

Zlato

Ahoj!
Jmenuji se Zlato a jsem z Českých Budějovic. Zde působím jako zástupkyně kapitánky 5.oddílu Stříbrné rybky. Většinu času ale aktuálně trávím v Praze, kde studuji fyzioterapii. Když mám čas lezu na stěně i skalách, čtu, běhám, plavu, zajímám se o čokoládu a hlavně vařím kafe v malé kavárničce. Na Sealsu ode mě můžeš čekat psychickou podporu, rukodělky a mnoho dalšího. Mám ráda dodržování termínů, takže každý kdo něco neodevzdá včas, se má na co těšit!
A velikost mé boty je 39.

Drak

Nazdar,
jmenuji se Jakub Schuster, přezdívaný Drak. Narodil jsem se v pražském Podolí. Na skautské tábory jezdím od svých čtyř let. Poté co se 54. středisko Joachima Barranda rozpadlo jsem byl nečinný. Při studiích Dřevěných konstrukcí ve Volyni jsem pomáhal s vedením 1. oddílu Medvědů v Kašperských horách, kde stále spolupracuji hlavně na výpravách a táborech. Nyní jsem registrován pod střediskem Uragán na Zbraslavi. Mou vášní je dřevo, a tak pokračuji ve studiích oboru Dřevařství na ČZU v Praze, kde zpívám ve sboru, protože hudba je mou druhou vášní. Na SEALsu mám na starost vaše rozptýlení a pokud budete mít cokoliv na srdci a budete v mé družině, jsem spojkou mezi Vámi a hlavním vedením. Těším se na případné setkání.
Zdar

Yetti

Ahoj,
já jsem Yetti. Vychoval mě 4 DOVS Fram v Jablonci nad Nisou, poslední dobou kvůli časově náročné škole se na schůzkách moc neukazuji. Jezdím pomáhat na akce a tábory jako kuchyň nebo technická podpora. Ve volném čase kreativně tvořím (cokoli z čehokoli). Mám spoustu bláznivých nápadů (třeba oholit si hlavu). Na kurzu ode mě můžete čekat kraviny, ale i psychickou podporu – i když na to občas (s nožem nebo něčím děsivějším v ruce) nevypadám, jsem velmi mírumilovný člověk 🙂!
Velikost boty podle bot, 39-41.